Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Meyve kabuklarından dekor

Meyve kabuklarından dekor

Meyve kabukları ile sizde evinize çok güzel dekorlar yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan fotoğrafları takip etmek kafi olacaktır.

Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 1 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 2 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 3 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 4 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 5 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 6 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 7 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 8 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 9 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı 10 Meyve kabuklarından şık dekorlar yapalım mı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Parfümden kolye yapımıParfümden kolye yapımı Kullandığınız parfüm şişelerini değerlendirebilirsiniz. Bir çoğunun aklına acaba parfüm şişesi ile neler yapılabilir siye soru geliyor. Bende onlara cevap olsun diye parfümden kolye yapanların resimlerini buldum.
  • Makarnadan küpe yapımıMakarnadan küpe yapımı Makarnadan neler yapılır diye öylesine nette gezerken karşıma çok farklı bir küpe yapımı örneği ve resimleri çıktı. Bunları facebook'ta bir el işi grubunda paylaşmışlar.
  •  Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız Motifli Bayan Şal ve Yapılışı Yıldız motifli farklı bayan şal yapmak ve boş zamanlarında örmek isteyen hanımların çok beğeneceği bir model
  • Kalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalımKalın korse kemer Nasıl yapılır gelin bakalım Kalın korse kemer yapmak ve kilolarını az göstermek isteyenler için kendi evinde yapabileceği  şık ve işlevsel bir kemer modeli.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica