Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // mini etek yapılışı (Drapeli)

mini etek yapılışı (Drapeli)

Mini etek yapmak için ilk önce bulmanız gerekenlerden birisi yeteri uzunlukta bir penye. renk seçimi size kalmış. Biraz geniş bir penye ve son olarak esnek kumaş lazım. Daha sonra ise resimleri takip ederek düz olarak belinize dolayın  Kumaşı kıvırarak kalça etrafınızda çevirin. Bu işlem kumaşa drape modeli vermek için kullanılacak. uç kısmını eteğin üst tarafından içe doğru geçirin. ve böylelikle çok güzel drapleli bir mini etek yapmış olacaksınız.

Drapeli Mini Etek Yapımı

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • El nakışı nedir ?El nakışı nedir ? El işleri ve nakışları denildiği zaman aklımıza bir sürü çeşit eşya ve ürünler gelir.  El nakışı pamuk ve ipliklerle yapılarak  renkli yada düz kumaşların üstüne çeşitli pamuk ve yün gibi iplerin kullanılarak  iğne ve tığ yardımı ile bu iplerin farklı yöntem ve tekniklerle süslenilmesine el nakışı denilmektedir.  Kumaşın gerilmesi ve üzerine işleme yapılması için  kasnak ve gergef […]
  • İlginç Pipetlerİlginç Pipetler Normalde pipetler, Bildiğimiz düz klasik ve sadece meyve suyu kola ve ayran gibi içecekleri içmeye yarayan ürünlerdir fakat burada yer alan pipetler çok daha başka ve aynı zamanda dikkat çekici görünüyor.
  •  Tavşanlı peçete katlama tekniği Tavşanlı peçete katlama tekniği Peçete katlama sanatında bugüne kadar çok farklı teknikleri ve yöntemleri sizlere elimizden geldiğince aktarmaya çalıştık bu sefer tavşanlı olanını size göstermek istiyorum.
  • 2014 – 2015 örgü örnekleri2014 – 2015 örgü örnekleri El işlerine meraklı olan hamarat hanımlarımızın bu yıl yapacak çok şeyi var. Hazır giyimden çok daha güzel örgü elbiseleri, patikleri, şal ve süveter gibi ürünleri kendi becerimizle çok daha modern özgün ve doğal bir şekilde örebiliriz. Bu konuda başarılı olacağınızdan bizlerin hiç şüphesi yok! Özellikle örgü etekleri örmesi biraz külfetlidir fakat nihayetinde biz kadınların bunun […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica