Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Miraç kandili duası şiiri

Miraç kandili duası şiiri

Miraç kandili duası ve şiirleri bir arada sizlere sunulmaktadır. Bugün pek çok kanalda Miraç kandiline özel dualar ve şiirler okunacaktır.

Miraç kandili duası şiiri 6

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Şevval orucu ne zaman tutulur?Şevval orucu ne zaman tutulur? Şevval orucu nasıl tutulur? Bir diğer adı 6 gün orucu olarak bilinmektedir. Ramazan ayı ve bayramından sonra tutmak sünnettir. Ramazan bayramının ilk günü oruç tutmak haramdır. Bayramın diğer günlerinde ise şevval ayında nafile yada kaza oruçları tutabilirsiniz.
  • miraç gecesi önemimiraç gecesi önemi Miraç gecesi İslam'da çok önemli bir yere sahiptir. Bunun nedeni ise Hz. Muhammed'in Allah'ın huzuruna çıkması ve 5 vakit namaz ve diğer emirlerin ona bildirilmesidir. Miraç gecesinde yapılan ibadetler, tutulan oruçlar, kılınan namazlar ve edilen dualar Allah'ın izni ile kabul olur
  • Miraç kandili dualar kabul olurMiraç kandili dualar kabul olur Miraç kandilinde Allah'ın izniyle edeceğiniz tüm dualar kabul olur. Böyle günlerde yapılan ibadetler ve edilen dualar Allah tarafından kabul edilmektedir?
  • miraç gecesi ayetlerimiraç gecesi ayetleri Miraç gecesi ve kandili için en güzel ayetleri bir araya getirdik. Şimdiden her bir kardeşimizin Miraç kandilini en içten huzurlu dileklerle kutlarız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica