Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Miraç kandili duası şiiri

Miraç kandili duası şiiri

Miraç kandili duası ve şiirleri bir arada sizlere sunulmaktadır. Bugün pek çok kanalda Miraç kandiline özel dualar ve şiirler okunacaktır.

Miraç kandili duası şiiri 6

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Şevval orucu ne zaman tutulur?Şevval orucu ne zaman tutulur? Şevval orucu nasıl tutulur? Bir diğer adı 6 gün orucu olarak bilinmektedir. Ramazan ayı ve bayramından sonra tutmak sünnettir. Ramazan bayramının ilk günü oruç tutmak haramdır. Bayramın diğer günlerinde ise şevval ayında nafile yada kaza oruçları tutabilirsiniz.
  • Miraç kandili dualar kabul olurMiraç kandili dualar kabul olur Miraç kandilinde Allah'ın izniyle edeceğiniz tüm dualar kabul olur. Böyle günlerde yapılan ibadetler ve edilen dualar Allah tarafından kabul edilmektedir?
  • Miraç kandili dualar kabul olur mu?Miraç kandili dualar kabul olur mu? Miraç kandilinde edilen dualar kabul olur mu? Sorusunun yanıtı çok basittir. İçten edilen tüm dualar Allah tarafından kabul edilmektedir. Rabbimizin en çok sevdiği ibadetlerden birisi dua etmekti. O yüzden kandil günü olsun olmasın her zaman Allah'tan yardım istemeli ve dua etmeliyiz.
  • Miraç kandili duasıMiraç kandili duası Dualar Miraç kandilinde çok önemli ibadetlerin başında gelmektedir. Yüce rabbimizin bizlerden en çok istediği dua etmektir. O dua edenleri çok sever ve Kabul eder. İnşallah Miraç kandilinde edeceğiniz dualar ALLAH tarafından kabul olur. İşte edilebilecek en güzel dualar resimli olarak sayfamızda yer aldı. Her şey gönünüzce olsun kardeşlerim kendinize iyi bakın.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica