Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // miraç kandili Kudüs turu

miraç kandili Kudüs turu

Miraç kandilinde diyanet tarafından Kudüs turu yapılmaktadır. Bakalım bu yıl yapılacak mı hep beraber göreceğiz. Gelişmeleri diyanetin sitesinden takip edebilirsiniz. Saygılarımla.

miraç kandili kudüs turu resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Miraç günü oruç tutulurmuMiraç günü oruç tutulurmu Miraç günü geldiği zaman pek çok ibadetler ve dualar ederiz. Bu ibadetlerin başında elbette oruç tutulur. Miraç kandilinde oruç tutulur mu sorusuna verilebilecek en güzel cevap: Evettir ve bu manevi günde tutulan orucun sevabı çok büyüktür. Allah Hepinizin miraç günü orucunu kabul etsin AMİN:
  • miraç kandilinde ne oldumiraç kandilinde ne oldu Miraç günü en özel günlerden birisidir. Bütün kandiller arasında en değerli olanı sayılabilir. Recep ayının 27. gecesinde meydana gelmiştir. Bu geceye Miraç denilmektedir. Hz. Muhammed (s.a.v)'in Mucizevi bir şekilde Allah vasıtasıyla 7 kat göğe çıktığı gündür. Allah'ın huzuruna çıkmıştır. Göğe yükselmiştir. Hem ruhen hem bedenen tam anlamıyla Hz. Muhammed göğe Allah'ın huzuruna çıkar […]
  • Miraç kandili duası TürkçeMiraç kandili duası Türkçe Miraç kandili duasını bu sefer Türkçe olarak yayınladık. Okunuşu kolay Türkçe Miraç kandili dualarına sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.
  • miraç gecesi ile ilgili ayetlermiraç gecesi ile ilgili ayetler Miraç gecesi ve kandili ile ilgili en anlamlı ayetleri resimli bir şekilde karşınıza getirdik. Allah'ın ayetleri bakalım bu özel gece için ne diyor. Hep beraber öğrenelim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica