Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // miraç kandili Kudüs turu

miraç kandili Kudüs turu

Miraç kandilinde diyanet tarafından Kudüs turu yapılmaktadır. Bakalım bu yıl yapılacak mı hep beraber göreceğiz. Gelişmeleri diyanetin sitesinden takip edebilirsiniz. Saygılarımla.

miraç kandili kudüs turu resimleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Miraç kandili duası TürkçeMiraç kandili duası Türkçe Miraç kandili duasını bu sefer Türkçe olarak yayınladık. Okunuşu kolay Türkçe Miraç kandili dualarına sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.
  • Miraç kandili duası ArapçaMiraç kandili duası Arapça Miraç kandili duasını bu sefer orjinal yani Arapça yazılısı ile yayınlamak istedik. Kuran okumasını bilen arkadaşlarımız için Arapça Miraç kandili dualarını paylaşıyoruz.
  • miraç gecesi mucizelerimiraç gecesi mucizeleri Miraç gecesi, Hicretten tam 1,5 yıl sonra 621 yılının başlarından meydana gelmiştir. Miraç gecesinde 2 aşamalı mucize meydana gelmiştir. 1. Hz. Muhammed'in Mescidül-Haram'dan Beytü'l-Makdis'e (Kudüs)'e Allah'ın izni ile götürülmesidir. Bu olaya isra denilmektedir. 2. Beytü'l-Makdis'ten Efendimizin Allah'ın huzuruna çıkması yükselmesi yani miraç denilmektedir
  • miraç gecesi ile ilgili ayetlermiraç gecesi ile ilgili ayetler Miraç gecesi ve kandili ile ilgili en anlamlı ayetleri resimli bir şekilde karşınıza getirdik. Allah'ın ayetleri bakalım bu özel gece için ne diyor. Hep beraber öğrenelim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica