Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Modern camiler

Modern camiler

Günümüzde son derece modern ve kullanışlı camiiler inşa edilmektedir. Ülkemizde ak parti hükümeti bugüne kadar muazzam modern camiiler inşa ettirmiştir.

modern camiler resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • emek ve dayanışma günü resmi gazeteemek ve dayanışma günü resmi gazete Resmi gazetede 1923 yılında yasalaşmıştır. 2009 yılında ise Ak parti hükümeti tarafından İşçi ve emek dayanışma günü resmi tatil olarak ilan edilmiştir. Genellikle işçi bayramı denildiği zaman akla Taksim gelmektedir.
  • Canım Türkiyem dinle – ( Ak parti yeni 2015 reklam filmi videosu )Canım Türkiyem dinle – ( Ak parti yeni 2015 reklam filmi videosu ) Ak parti yeni reklam filmleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. En son olarak canım Türkiye'm adlı reklam filmi bizleri gururlandı. İnsan izledikçe izleyesi geliyor. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. İşte reklam filmi böyle yapılır. Canım Türkiyem şarkısını çok beğendim vallaha ne diyeyim. Onlar konuşur Ak parti yapar […]
  • öğretmenler günü boyama örnekleriöğretmenler günü boyama örnekleri Öğretmenler gününde ilkokul öğrencilerine ve küçük çocuklarımıza çok güzel boyama sayfalarını sunmak istedik. Bu güzel boyama sayfaları ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaklar. 24 kasımda öğretmenliğin ne kadar kıymetli ve aynı zamanda değerli bir meslek olduğunu çocuklarımıza göstermek için boyama sayfalarını onlara boyatmalıyız. Öğretmelerin üstün çalışmaları ve çabaları […]
  • Kuba mescidi nerededir  Kuba mescidi fotoğraflarıKuba mescidi nerededir Kuba mescidi fotoğrafları Medine, Suudi Arabistan'dadır. İslam tarihinde ilk olarak inşa edilen bina ( mescittir) efendimiz hz. Muhammed (s.a.v) kuba denilen yerde bu binayı arkadaşlarıyla yapmıştır.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica