Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Mor beyaz desenli lif modelleri 2015

Mor beyaz desenli lif modelleri 2015

Beyaz ve aynı zamanda mor örgü ipiyle örülen lif örnekleri desenleriyle ön plana çıkmaktadır. Kolay gelsin.

Mor beyaz desenli lif modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Stumpwork nakış örnekleriStumpwork nakış örnekleri Hanımlar eminim ki Stumpwork çok ilginizi çekecek nakış tekniklerinden biri. Stumpwork üç boyutlu bir nakış tekniği olarak neredeyse herkesin bildiği nakışlardan biridir. üç boyutlu olmasıyla daha da çok güzel çok şık aynı zamanda çokta ilgi çeken nakış tekniklerinden biri. iğne ile kumaşın üzerinde çok farklı değişik çeşit çeşit şekiller çıkartmak aslında hiçte kolay değil. ama şunu […]
  • 2015 mor yatak odası dantelleri2015 mor yatak odası dantelleri Mor ve çok güzel görünümü ile insanı kendisine hayran bırakan bu yatak odası dantellerini dilerseniz çeyizlerinize örebilirsiniz.
  • Mor yatak odası takımı örnekleri 2015Mor yatak odası takımı örnekleri 2015 Mor renk dantel modelleri artık moda oldu ve şu sıralar elişi ile uğraşan hanımların en çok ilgi gösterdiği danteller arasına girdi.
  • Desenli örgü bayan kazak modelleri 2015Desenli örgü bayan kazak modelleri 2015 Değerli bayanlarımız sade örgü kazaklarından eğer sıkıldıysanız birde bu yeni desenli modelleri denemenizde fayda var.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica