Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Mustafa kemal 10 kasım sözleri

Mustafa kemal 10 kasım sözleri

Mustafa kemal Atatürk ile ilgili en duygusal on kasım sözlerini ve mesajlarını değerli ziyaretçilerimize sunmak istedik.

Mustafa kemal 10 kasım sözleri resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 10 kasım sözleri kısa10 kasım sözleri kısa Ülkemizin bugünlere gelmesinde şehitlerimizle birlikte büyük emeği geçen Gazi Mustafa kemal 10 kasım günü vefat etti ve böyle güzel sözlerle anıldı.
  • 10 kasım 1938 fotoğrafları10 kasım 1938 fotoğrafları 10 kasım 1938 denildiği zaman hafızalarımıza Ulu önder gazi Mustafa kemal Atatürk'ün ölüm günü akla gelmektedir. 10 kasım Atatürk'ü anma günüdür. Bizlerde bugüne özel olarak 1938 fotoğraflarını paylaştık
  • 10 kasım  fotoğrafları10 kasım fotoğrafları 10 kasım fotoğraflarını insan görünce duygulanıyor. Başta gazi Mustafa kemal Atatürk olmak üzere bunun dışında çok güzel Türk bayağı resimleri 10 kasım için sayfamızda yer almıştır.
  • 23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz23 nisan ulusal egemenlik bayramını niçin kutluyoruz Bu bayramı kutlamanın pek çok sebebi vardır. Başta çocuklara olan sevgimiz onların ne kadar değerli ve geleceğimizin ışıkları olduğunu kavramak ve daha pek çok neden vardır. Çocuklar bir ülkenin en önemli geleceğidir. Sadece ailesine değil, büyüdüğü zaman devletine ve milletine fayda sağlayacak bireylerdir. Onların öneminim böyle özel bir ulusal bayramla Atatürk vesilesi ile kutluyoruz […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica