Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Mutluluk resmi nasıl çizilir

Mutluluk resmi nasıl çizilir

Mutluluk resmi nasıl çizilir? Bende çok merak ediyorum. Mutluluk normalde soyut bir kavramdır ama obje ve insanlarla bu anlatılabilir.

Mutluluk resmi nasıl çizilir yap

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kolay Yağlı Boya ÇalışmalarıKolay Yağlı Boya Çalışmaları Evde veya okulda yapabileceğiniz en güzel çalışmalardan birisi de yağlı boyadır. Ama yağlı boya zordur o kadar da kolay değildir. Sadece püf noktalar vardır onları bilmelisiniz. Bende biraz daha kolay olması için netten en kolay yağlı boya çalışmalarını buldum ve galerime ekledim. İstediğinizi seçerek yapmaya başlayın.
  • yılbaşı hediyesi ne alınıryılbaşı hediyesi ne alınır Yılbaşına çok kısa bir süre kaldığı için bir çok kişiyi şimdiden hediye telaşı sarmış durumda. Peki yeni yıl için sevdiklerimize ne gibi hediyeler almalıyız? Bu konuda zorlananlara Alternatif hediye fikirlerini, önerilerini, seçeneklerini sunmaya çalışacağız. '' Yorum yap'' bölümünü kullanarak sizlerde konumuza yorumlar yazarak görüşlerimizi ve hediye tavsiyelerinizi bizlerle […]
  • dostluk sözleri kısadostluk sözleri kısa Dostluk denildiğinde, insanın her zaman yanında olan, zor günlerinde ona destek olabilecek, sadece iyi günlerin arkadaşı olmayan kişiler gelmektedir. Günümüzde bir dost kazanmak oldukça zordur. Özellikle hayat bu kadar kötüyken gerçek bir dost elde etme umutlarımız sona ermektedir sona ermektedir. Fakat dünya ne kadar kötü olsa da, dost bulmak imkansız değildir. Bulduğumuzda da onu […]
  • Boyama çalışmaları yapBoyama çalışmaları yap Sende en güzel ve en kolay boyama sayfalarını yap. Değerli anne ve babalar. Bu harika boyama sayfalarınız yazıcıdan çıkartın ve çocuklarınızın boyaması için onlara sunun.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica