Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Mutluluk sözleri

Mutluluk sözleri

Mutluluk hayatımızın en önemli hissiyatlarından birisidir. Allah herkese mutlu ve huzurlu olmayı nasip etsin. Mutluluğu anlatan en anlamlı güzel sözler burada. Beğeneceğinizi tahmin ediyorum.

Mutluluk sözleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi namazı niyetiKadir gecesi namazı niyeti Kadir gecesi namazı için '' niyet ettim Allah rızası için kadir gecesi için namaz kılmaya'' şeklinde edebilirsiniz. Burada önemli olan kalp niyetidir. Siz zaten bunun için niyetlendiniz.
  • dini islami sözler facebookdini islami sözler facebook Kültürümüzle bağdaşlaştırdığımız dini sözler, kimi zaman bir öğüt verirken, kimi zaman hayattan ders çıkarmamızı sağlamaktadır. Hayatımızın en önemli olgularından birisi olan din, insanların daha mutlu ve huzurlu olabilmesi için bazı kuralları çerçevelemiştir. Yasaklar, uzak durmamız gerekenler, günahlar, sevaplar ve daha birçok kavram din ile bir bütündür. Dini sözler bizi daha iyi […]
  • dini sözler resimli facebookdini sözler resimli facebook Kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından birisi olan dini sözler, insana en iyi öğüt veren kavramlardır. Alimlerin, Allah dostlarının ve önemli şahsiyetlerin hayattan ders almamız için söylediği ve yazdığı bu sözler bizim için son derece önemlidir. Dini sözler denildiğinde, insanın imanına yönelik, yapılmaması gereken kötülüklerden, Allah'ın affedici olmasından ve benzer ifadelerden […]
  • En güzel kurban bayramı şiirleriEn güzel kurban bayramı şiirleri En güzel duygularla yazılan bayram şiirlerini huzurlarınızda paylaşıyorum. Rabbimizin bizlere bir armağanı olan böyle bir değerli günde ona olan imanımızı ve sevgimizi kurban keserek Allah rızası için bunu gerçekleştiririz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica