Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Muz resimleri

Muz resimleri

Biz yetişkinlerin ve çocukların en çok sevdiği meyvelerden birisi muzdur. Hele maymunlar muz için can atarlar ve onu yemek için birbirileri ile kıyasıya rekabete girerler. Muzun en büyük faydalarından birisi insana enerji ve mutluluk vermesidir.

Muz resimleri 3

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Türkçülük Günü mesajlarıTürkçülük Günü mesajları Bu mesajlar biz Türklerin ne kadar onurlu, dirayetli ve vatansever olduğunu gösteriyor. Daha pek çok güzel Türk sözlerini mesajlarını sizlerle paylaşacağız.
  • Dünyanın en büyük köpeğiDünyanın en büyük köpeği Dünyanın en büyük köpekleri ile tanışmaya hazır mısınız? Listede ülkemizin medarı iftiharı kangal köpeği de bulunuyor. Bu köpekler normal köpeklerin neredeyse 3 katı ve bir çoğu insanın boyundan bile büyük. İnsan görünce gerçekten şaşırıyor bunlar köpek mi diye : )
  • yunus emre haftası 2015yunus emre haftası 2015 2015yeni Yunus emre haftasında sizlerle en güzel sözlerini mesajlarını ve şiirlerini paylaşacağız. Her sözünde bir derinlik ve mana yatan Yunus Emre'yi bir kez daha minnetle ve saygı ile anıyoruz.
  • 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık29 ekim cumhuriyet bayramı şiirleri 3 kıtalık En güzel ve duygu yüklü dizeleri ile milliyetçi damarlarımıza hitap eden 3 kıtalık 29 ekim cumhuriyet bayramı şiirlerini aşağıdan resimli olarak indirebilir ve okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica