Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Müzdelife resimleri

Müzdelife resimleri

Müzdelife, mina’ya 3 mil kadar uzaklıkta bulunmaktadır. Arafat ile mina arasında yer almaktadır. Resimlerini ve fotoğraflarını eminim merak ediyorsunuzdur.

Müzdelife resimleri tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  •  Eski ve yeni ölçüm araçları nelerdir ? Eski ve yeni ölçüm araçları nelerdir ? Merhaba arkadaşlar şimdi bize gelen sorulardan birisi de eski ve yeni ölçüm araçları nelerdir diye sorulmuş. Bizde hemen cevaplayalım. İlk olarak eskiyi sonra da yeni olan ölçüm araçlarını sizlerle paylaştık. ENDAZE 1 endaze = 8 rubu 1 rubu = 2 kirah ÇARŞI ARŞINI 1 çarşı arşını = 8 rubu ZİRAİ 1 merhale = 2 berid 1 berid (menzil) = 4 fersah 1 fersah = 3 mil 1 mil = 2500 […]
  • Mina dağı resimleriMina dağı resimleri Mina dağı hz. İbrahim ve oğlu İsmail'in sınandığı önemli bir dağdır. Resimlerini haliyle sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur.
  • Arafat dağı resimleriArafat dağı resimleri Arafat dağını eminim sizlerde benim gibi merak ediyorsunuzdur. Müslümanların en çok merak ettiği dağlardan birisi arafat dağıdır ve bizlere çok şey ima eder.
  • 3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler3 mayıs Türkçülük günü ile ilgili sözler 3 mayıs gününde Türkçülük kutlamaları ve etkinlikleri yapılacak. Bugünü unutmamak için sizlerde internetten ve sosyal medyadan sözlerle paylaşımlarda bulunun.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica