Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Nasrettin hoca resimleri

Nasrettin hoca resimleri

Nasrettin hoca fıkralarıyla büyüdük hepimiz. Neşeli, akıllı sevecen kimi zaman düşündüren, kimi zaman eğlendiren Nasrettin hocanın resimlerini merak edenlere sunuyoruz.

Nasrettin hoca resimleri renkli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kedi duvar kağıtlarıKedi duvar kağıtları Kediler çok tatlı ve neşeli hayvanlardır. Sizlerde benim gibi kedi hayranıysanız bu tatlı duvar kağıtlarını ve masaüstü arka planlarını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
  • komik hafta sonu sözlerikomik hafta sonu sözleri En komik ve neşeli hafta sonu sözlerine bayılacaksınız. Gülmek ve eğlenmek hafta sonları bizler için bir vazgeçilmez bir ihtiyaçtır
  • günaydın mesajları sevgiliyegünaydın mesajları sevgiliye Sevgilinize sizlerde sabahları bir günaydın diyerek onun güne neşeli başlamasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye en güzel günaydın mesajları aşağıda sizler için yayınlanmıştır.
  • En güzel facebook sözleriEn güzel facebook sözleri Sosyal medya üzerinde kendimiz ifade etmenin en güzel yolu hissettiklerimi doğru olarak iletiye dökmekle mümkün olmaktadır.Günlük hayatta kullandığımız mimikler ve yüz ifadelerini yazı diline dökemediğimiz için kelimelerin doğru seçilmesi çok önemlidir.Bildiğiniz gibi facebook üzerinde profiliniz birçok kişi tarafında görüntülenebilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız sözlerin özenle […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica