Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Nasrettin hoca resimleri

Nasrettin hoca resimleri

Nasrettin hoca fıkralarıyla büyüdük hepimiz. Neşeli, akıllı sevecen kimi zaman düşündüren, kimi zaman eğlendiren Nasrettin hocanın resimlerini merak edenlere sunuyoruz.

Nasrettin hoca resimleri renkli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • komik hafta sonu sözlerikomik hafta sonu sözleri En komik ve neşeli hafta sonu sözlerine bayılacaksınız. Gülmek ve eğlenmek hafta sonları bizler için bir vazgeçilmez bir ihtiyaçtır
  • Kedi duvar kağıtlarıKedi duvar kağıtları Kediler çok tatlı ve neşeli hayvanlardır. Sizlerde benim gibi kedi hayranıysanız bu tatlı duvar kağıtlarını ve masaüstü arka planlarını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.
  • günaydın mesajları sevgiliyegünaydın mesajları sevgiliye Sevgilinize sizlerde sabahları bir günaydın diyerek onun güne neşeli başlamasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye en güzel günaydın mesajları aşağıda sizler için yayınlanmıştır.
  • İltifat Sözleri 2016İltifat Sözleri 2016 Birisini beğendiğimizde veya hoşlandığımızda ona iltifat ederek, duygu ve düşüncelerimizi en iyi şekilde aktarmak isteriz. Kimi zaman bir şiirle, kimi zaman etkileyici bir sözle bunu yapabiliriz. Günümüz internet nimetlerinden yararlanarak, internet üzerinden birçok web sitesini kullanarak iltifat sözlerini bulabilir. Biz de bu doğrultuda sizler için web sitemizde, en güncel 2016 […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica