Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Nihal atsız şiirleri

Nihal atsız şiirleri

Nihal atsız Türklük şiirleri ile adından çok söz ettirmiştir. Özellikle benim aklıma ” saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü, bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü” şiiri gelmektedir.

nihal atsız şiirleri sözleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Kadir gecesi sözleriKadir gecesi sözleri Kadir gecesinde bildiğiniz üzere kutsal kitabımız olan kuranı kerim hz. Muhammed efendimize indirilmiştir. Cebrail aleyhisselam yüce rabbimizin emri ile kitabımızı efendimize takdim etmiştir. O yüzden her yerde kadir gecesi çok değerli olduğu anlatılmakta ve bin aydan daha hayırlıdır denilmektedir. Kadir gecesini en güzel anlatan ve ona değer veren bu sözleri paylaşmaya ne […]
  • Malatya kurbanlık fiyatları 2015Malatya kurbanlık fiyatları 2015 Malatya ilimizde 2015 yılı kurbanlık büyük baş hayvanların canlı olarak fiyatı 9 - 11 bin TL arasında değişmektedir. Küçük baş kesecekler koç fiyatları 400 - 800 TL'dir Bu ücretler internetten alınarak siz değerli hemşerilerimize sunulmuştur.
  • Kurbanlık koyun fiyatları 2015Kurbanlık koyun fiyatları 2015 2015 yılında kurban kesecek olan vatandaşların cebinde en az 600 TL olması gerekmektedir. Eğer küçükbaş kesecekseniz 650 - 1300 TL'yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. Büyükbaş dana kesecekler ise 5.000 ve 7.000 TL gözden çıkarması gerekiyor. Tosunlar için ise 10 bin ve 15 bin TL bir ücret istenmektedir.
  • Anlamlı kadir gecesi sözleriAnlamlı kadir gecesi sözleri Bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi için çok güzel yazıları ve makaleleri sizlerle paylaşmaya devam ederken bir yandan ise güzel sözlere yer veriyoruz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica