Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Nohut örgü bebek hırkası modeli

Nohut örgü bebek hırkası modeli

Nohut örgü örneğini uzun zamandan beri çok merak ediyordum ve biraz bilgi edindim.  Üç ilmek ve haraşo olarak örülen ve ilmeklerden yine 3 olmak üzere yapılan sıra sonuna kadar aynı işlemi uygulayarak örülen güzel bir bebek hırkası modelini size sunmak istiyorum.

2013 nohut örgü bebek hırkası modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Turuncu hırka modeli ve ÖrneğiTuruncu hırka modeli ve Örneği Benim en sevdiğim renklerden birisi olan turuncu görünce insanın içi açılıyor. Çok güzel bir renk olduğu açıkça ortada. Hele birde bu renk ile yapılan hırkalar yok mu görünce bayılıyorum valla ne yalan söyleyeyim. Örgülere yansıyan o asil renkten yapılmış güzel bir hırka modeli örneğini yapmaya ne dersiniz?  
  • Aşk lif modelleri 2015Aşk lif modelleri 2015 Aşk liflerini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hem çeyizlik hem aynı zamanda hediyelik lif arıyorsanız modeller tam size göre.
  • En güzel örgü lif modelleri 2015En güzel örgü lif modelleri 2015 En güzel örgü lifleri sizlerle paylaşacağımıza dair söz verdik ve sözümüzü tutarak yeni güzel 2015 lif örneklerini yayınladık
  • çiçekli örgü lif modelleri 2015çiçekli örgü lif modelleri 2015 Çeyizlerinize eğer çiçekli lif öreceksiniz modeller tam size göre. Birde hediye olarak örebilirsiniz. Seçim sizin.

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica