Buradasınız : Ana Sayfa // Pratik bilgiler // Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir?

Nokia model telefonlarda ses yükseltme şifresi nedir?

Arkadailar nokia model telefonlarda bir kere ses yükseltme şifresi yoktur. Ama merak etmeyin sesini yine de yükseltebilirsiniz. Tek yapmanız gereken iş işletim sistemi yüklü ise çeşitli programlar sayesinden sesi yükseltebilirsiniz.
nokia ses yukseltme sifresi
Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Küf Lekesini Ne Çıkarır ?Küf Lekesini Ne Çıkarır ? Kumaşlardaki yeni küf leke­lerini yıkamakla temizleyebilir­siniz. Ama o leke eskimişse, kolay kolay çıkmaz. O zaman yapacağınız şey permanganatlı su hazırlayıp kumaşın le­keli kısmını bu suda biraz bek­letmek, daha sonra bildiğiniz şekilde yıkamalıdır.
  •  Laptop’ta web kamera nasıl açılır? Laptop’ta web kamera nasıl açılır? Laptop web kamera açmak için birşey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü laptoplar'da özel olarak web kamera otomatik olarak bulunuyor. Ama yoksa bile sizler kamera CDleri oluyor onla kurabilirsiniz.
  • Çay Lekesi Nasıl Çıkar Çay Lekesi Nasıl Çıkar Herhangi bir yere çay dökül­düğü zaman sakın üzüntüye ka­pılmayın. Evet çay lekesi çıkmaz ama, bekletip kurursa, yerleşirse. Çay dökülen yerin üzerine hemen bolca kolonya dökerseniz lekenin izine bile rastlayamazsınız. •Kahve ve çay lekeleri için sirke yada çamaşır suyu kullanın.
  • Sarımsak ve soğan kokusu elden ve ağızdan nasıl giderilirSarımsak ve soğan kokusu elden ve ağızdan nasıl giderilir Soğan ve sarımsak yemesi çok lezzetlidir ama ya kokusu? İş koku kısmına gelince nedense kimse sevmiyor? Haklılar tabi. Ağızda oluşan soğan ve sarımsak kokularından kimse haz etmez özellikle sevgiliniz. İnsanlarla konuşmaktan arabaya dolmuşa binmekten çekinirsiniz. Yemek dediğin soğansız olmaz. Neredeyse bütün yemeklerde sarımsak ve soğan kullanılmaktadır. Ellerdeki sarımsak ve […]

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica