Buradasınız : Ana Sayfa // Teknoloji // numaramın engellendiğini nasıl anlarım

numaramın engellendiğini nasıl anlarım

istenmeyen kişileri ve sizi rahatsız edenleri engellemek için yapacağınız iki yöntem bulunmaktadır. birincisi; telefonunuzda ayarlar bölümünden sizi rahatsız eden kişiyi kara listeye almaktır. ikincisi ise kullandığınız gsm şirketinin müşteri hizmetlerini arayarak engelletmektedir. peki numaramın engellendiğini nasıl anlarım? aradığınız kişi meşgulse ve dıt dıt.. diye ahizeden ses geliyorsa sizi engellemiş ve kara listeye almış demektir. bunu anlamak için başka telefon numarasından o kişiyi arayın. eğer çalıyorsa, sizin numaranızı engellemiş demektir..

numaramın engellendiği nasıl anlaşılır 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • lg g3 görüntülü konuşma var mı? ayarları hakkında bilgi?lg g3 görüntülü konuşma var mı? ayarları hakkında bilgi? Eğer sizde bir LG G3 telefon sahibiyseniz GSM şebekesi üzerinden 3G görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında alternatif olarak Viber ve tango uygulamalarını Android google play ve app store üzerinden indirerek görüntülü konuşma sağlayabilirsiniz.
  • sony sbh20 bluetooth mikrofonlu kulaklıksony sbh20 bluetooth mikrofonlu kulaklık Bluetooth 3.0 ve birden fazla bağlanma özelliği,  Gelişmiş Ses Dağıtımı bulunmaktadır. Renk seçenekleri diğer markalara göre oldukça fazla. Siyah, turkuaz beyaz ve bayanlar için pembe renkte var. videosu ve incelemesi:
  • samsung hm1500 bluetooth kulaklıksamsung hm1500 bluetooth kulaklık bluetooth kulaklık arayan arkadaşlar  bu model tam sizlere göre fiyatı: 40 TL'dir Çift telefon desteği sunmaktadır. Otomatik ses kontrol özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda rahatça konuşabileceksiniz.
  • telefonda engellendiğimi nasıl anlarım görebilirim?telefonda engellendiğimi nasıl anlarım görebilirim? Akıllı telefonlar günümüzde farklı özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Artık istemediğiniz ve sizi rahatsız eden kişileri telefonunuzun ayarlar bölümünden numara engelleme bölümüne girerek onu engelleyebilirsiniz. Peki karşı taraf telefonda bizi engellemiş mi? Engellendiğimi nasıl görebilirim, öğrenebilirim anlarım? Bunun için size bir ipucu vereceğim. Eğer kendi telefon […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica