Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Oltu taşı bileklik

Oltu taşı bileklik

Oltu taşı erzurum ilimizi oltu ilçesine has bir taştır ve genellikle oltu taşından tespih yapılmaktadır. Biz bugün farklı bileklik yapımına yer vereceğiz.

Oltu taşı bileklik

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Android oyunlarını harici external sd hafıza kartına taşıma Android oyunlarını harici external sd hafıza kartına taşıma Android Telefon yada tablet belleğinden hafıza kartınıza kolayca taşıyabileceğiniz bir uygulamayı sizlere göstermek istiyorum. Yeni android sürümlerinde rootsuz olarak bu işlemi yapabilirsiniz. Andorid 4.1.2 işletim sisteminde hafıza kartına oyun, resim ve video gibi diğer uygulamaları direk olarak taşıyabilirsiniz. Özellikle samsung galaxy tab 3 gibi tabletlerde kendi içinde sd carda […]
  • Kuvarsit taşıKuvarsit taşı Akvaryum işi ile uğraşanlar kuvars kumunu çok iyi bilirler. Rengimden hemen tanıyacak ve şaşıracaksınız. Kuvarsit taşı kuvars kum taşı olarak bilinmektedir ve iki çeşidi vardır.
  • Lal taşı çeşitleriLal taşı çeşitleri Lal taşının pek çok farklı çeşitleri ve renkleri bulunmaktadır. Bu özel taşı merak eden ziyaretçilerimize en farklı ve güzel lal taşı resimlerini sunuyoruz.
  • Oniks taşı yüzükOniks taşı yüzük Oniks taşı yüzük modellerini ve görsellerini merak eden siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştık. Oniks taşı yüzük nedir nasıldır? Merak edenlere gelsin.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica