Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Oniks taşı yüzük

Oniks taşı yüzük

Oniks taşı yüzük modellerini ve görsellerini merak eden siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştık. Oniks taşı yüzük nedir nasıldır? Merak edenlere gelsin.

Oniks taşı yüzük resmi

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Lal taşı çeşitleriLal taşı çeşitleri Lal taşının pek çok farklı çeşitleri ve renkleri bulunmaktadır. Bu özel taşı merak eden ziyaretçilerimize en farklı ve güzel lal taşı resimlerini sunuyoruz.
  • Havada asılı kalan taşHavada asılı kalan taş Havada asılı kalan taş gerçekten büyük bir mucize olsa gerek. Miraç kandili geldiğinde hep aklıma geliyor nedense.. Efendimizin göğe yükselirken yardım aldığı bu asılı kalan taşmış. Gök yüzüne çıkar iken taştan yardım alan efendimiz  O taşa '' dur'' demiş ve taşta öylece havada asılı kalmış İnerken efendimize yardım eden bu özel taş kıyamet gününe kadar öylece olduğu yerde kala […]
  • Kuvarsit taşıKuvarsit taşı Akvaryum işi ile uğraşanlar kuvars kumunu çok iyi bilirler. Rengimden hemen tanıyacak ve şaşıracaksınız. Kuvarsit taşı kuvars kum taşı olarak bilinmektedir ve iki çeşidi vardır.
  • Oltu taşı bileklikOltu taşı bileklik Oltu taşı erzurum ilimizi oltu ilçesine has bir taştır ve genellikle oltu taşından tespih yapılmaktadır. Biz bugün farklı bileklik yapımına yer vereceğiz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica