Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü 2015 bayan kazakları

Örgü 2015 bayan kazakları

Bayan kazakları bu sene olduğundan daha modern ve şık bir tasarıma sahip olup, örmek için bir sürü nedeninizin olduğunu vurgulamam gerek.

2015 bayan kazakları

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • simli ipten patik örneklerisimli ipten patik örnekleri Kış aylarında önemli giyim ürünleri arasında yer alan patikler ayaklarımızı sıcacık tutuyor.  Bebeklikten bu yana annelerimizin bize ısrarla giydirmek istediği patiklerin bir sürü modeli vardır. Bugün simli patik örneklerini ve modellerini yayınlayacağız. Simli patik modeli benim için her zaman yeri ayrıdır. Yapımı konusunda pek fazla zorlanmayacağınız simli patiklerin örneklerini ve […]
  • Şirin ve sevimli örgü bebek sepetleri ve örnekleriŞirin ve sevimli örgü bebek sepetleri ve örnekleri Bebekler henüz dünyaya gelmeden anne karnında hissedildiği günden bu yana  onun için her türlü hazırlıklar yapılmaya başlanır. Oda hazırlıklarından giyim  ve aksesuarlara kadar bir sürü alışverişte bulunuruz.  Hiçbiri el emeğimizle ördüğümüz örgü bebek patik ve elbiselerin yerini tutamaz. Tıpkı burada ye alan sepetler gibi.
  • motifli bebek battaniyesimotifli bebek battaniyesi Bebekler için örülen ve yapılan bir sürü çeşitli battaniye modelleri ve örnekleri vardır. Onlardan birisi ise motifli olanlarıdır. Son dönemlerde benim çok hoşuma giden bu model gözüme takıldı ve siz kadinlopedi.com takipçilerime göstermek istedim.  
  • pike takımı örneğipike takımı örneği Pikeleri güzelleştirmek için bir sürü yöntem ve teknik uygulamaktayız. Örneği dantel ile çok güzel bir şık pike takımı örneği elde etmek mümkündür.  Genç kızların çeyiz sandıklarında böyle güzel bir pike takımı modeli mutlaka bulunması gerekir. Evlenecek olan kız çocuklarına bu modelden yapabilirsiniz. Tercih sizin.. Paylaşmak bizden.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica