Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // örgü battaniye modelleri 2015

örgü battaniye modelleri 2015

Örgü battaniye örneklerini özlemişiz. Uzun zamandır yer veremiyorduk ve nihayet 2015 modelleriyle geri döndük.

derya baykal Örgü Battaniye Modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • 2015 Yatak odası dantel modelleri2015 Yatak odası dantel modelleri Yatak odalarının medarı iftiharı olarak bilinen danteller en yeni çeşitleriyle geri döndü. 2015 örnekleri sizler için paylaşıldı.
  • Çok güzel Tunus İşi Bebek ÖrgüleriÇok güzel Tunus İşi Bebek Örgüleri Tunus işi bebek örgülerini sonunda buldum ve sitemde yayınlamanın mutluluğunu yaşıyorum. 120 ilmek ile başlanan ve renkli kısımlarına altı ilmek atılarak yapılan modeli çok beğendim. Gerçi diğer modellerde çok güzel. İnsan hangi Tunus işi bebek örgüsünü yapacağına karar veremiyor. Hepsi çok güzel.    
  • Pet Şişeden Neler YapabilirimPet Şişeden Neler Yapabilirim Doğada yıllar boyu yok edilemeyen pet şişeleri değerlendirmenin birçok yolu olduğunu biliyor muydunuz? İlköğretim yıllarında ev ekonomisi derslerine de pet şişelerin geri dönüşümü konu olmuştur. Yapımı en kolay olduğundan en çok ödev konusu olan pet şişe değerlendirme yöntemi kalemlik yapımıdır. Bunun için orta boyutlarda bir pet şişeyi, yapmak istediğiniz boyuttaki kalemliğe göre […]
  • Yeni lif modelleriYeni lif modelleri Yeni model lif örneklerini daha önce hiçbir yerde görmediniz. Nadide güzide ve el emeği ile örülen göz nuru yenli lif örneklerini çok seveceksiniz. İlk paylaşmış olduğum model gerçekten çok değişik bir örgü lif örneğidir. Gerçi paylaşmış olduklarımın her biri birbirinden farklı ve güzel görünüyor bence.. Değil mi?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica