Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Örgü bebek süveter modeli yapımı

Örgü bebek süveter modeli yapımı

Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.

Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı 1 Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı 2 Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı 3 Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı 4 Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı 5 Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı 6 Örgü Bebek Süveter Modeli Yapımı ve Anlatımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • Kravat kolye nasıl yapılırKravat kolye nasıl yapılır Kravat kolyenin yapılışı ile ilgili örnek ve resimler aşağıda siz değerli el işi seven arkadaşlarıma detayları ile açıklanmıştır
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.
  •  Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Ampullerle Yapılan İlginç Tasarımlar Günümüzde ampuller ile yapılmakta olan çok farklı tasarımlar mevcuttur. Adını tam olarak bilemediğimiz bu el işlerinde kendinizden de bir şeyler katarak çok farklı dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica