Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü bolero modelleri yeni 2016

Örgü bolero modelleri yeni 2016

Boleroları giymekten benim gibi keyif alıyorsanız aynı zamanda örmekten bile çok keyif alacaksınız demektir. İşte örebileceğiniz yeni bolerolar.

örgü bolero modelleri yeni 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Mavi beyaz banyo lifleri 2015Mavi beyaz banyo lifleri 2015 Mavi ve aynı zamanda beyaz örgü banyo lifleri çok sevilmekte ve büyük keyifle örülmektedir. İşte modeller
  • Balıklı hayvan motifli figürlü lif modelleri 2015Balıklı hayvan motifli figürlü lif modelleri 2015 Balıklı ve aynı zamanda hayvan motifli lif modellerini çok beğeneceksiniz. İşte modeller buyurun inceleyiniz.
  • 2015 Örgü Tozluk Modelleri2015 Örgü Tozluk Modelleri Bu sezon en çok tercih edilen örgülerden biri de tozluk modelleridir. Özellikle tozluk modelleri kışın sizi soğuklardan korur ve aynı zamanda da hoş görünüm sağlar. Tozluk modellerini çizmelerin altına giyebilirsiniz. Resimlerde de gördüğünüz gibi çok hoş görünüyor. İşte birbirinden güzel Tozluklar.
  • Banyo Lif ModelleriBanyo Lif Modelleri Vücudun temizlenmesine ve duş jelinin cilde iyice yedirilmesine destek sağlayan banyo lif modelleri her evde kullanılmaktadır. Banyo lif modellerini elde etmek veya oluşturmak zor değildir. Örneğin 15 zincir çekerek bir yuvarlak yapın ve içini trabzanla doldurun. Ardından 20 kez ipi trabzanların üzerinden dolayın bu işleme ek olarak bilinen yıldız modelini kullanın. Sıra sıra bu […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica