Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü bolero modelleri yeni 2016

Örgü bolero modelleri yeni 2016

Boleroları giymekten benim gibi keyif alıyorsanız aynı zamanda örmekten bile çok keyif alacaksınız demektir. İşte örebileceğiniz yeni bolerolar.

örgü bolero modelleri yeni 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Balıklı hayvan motifli figürlü lif modelleri 2015Balıklı hayvan motifli figürlü lif modelleri 2015 Balıklı ve aynı zamanda hayvan motifli lif modellerini çok beğeneceksiniz. İşte modeller buyurun inceleyiniz.
  • 2015 Örgü Tozluk Modelleri2015 Örgü Tozluk Modelleri Bu sezon en çok tercih edilen örgülerden biri de tozluk modelleridir. Özellikle tozluk modelleri kışın sizi soğuklardan korur ve aynı zamanda da hoş görünüm sağlar. Tozluk modellerini çizmelerin altına giyebilirsiniz. Resimlerde de gördüğünüz gibi çok hoş görünüyor. İşte birbirinden güzel Tozluklar.
  • Mavi beyaz banyo lifleri 2015Mavi beyaz banyo lifleri 2015 Mavi ve aynı zamanda beyaz örgü banyo lifleri çok sevilmekte ve büyük keyifle örülmektedir. İşte modeller
  • 2014 Panduf Modelleri2014 Panduf Modelleri Kış geldi ve bizler de en çok tercih ettiğimiz aksesuarlardan birisi de panduf modelleri oluyor. Çünkü evde ayaklarımız çok üşüyor ve bizde ayaklarımızı soğuğa karşı korumak için patik ya da pandufları tercih ederiz. Bayanlar panduf seçimi yaparken özellikle tavşancık , ördek , ayıcık ve çeşit çeşit hayvan figürlü modelleri seçerler. Aynı zaman da sadece bayanlar için değil. Çocuklar […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica