Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü çantalar

Örgü çantalar

Örgü çantalar her geçen gün karşımıza çok farklı model ve örnekler ile çıkıyor. Aklın sınırları zorlanıyor ve bizlere bu konuda çok daha büyük görevler düşüyor. El işine katkıda bulunmak isteyenler farklı örgü çanta yapmak isteyenler burada bizlerle fikir ve yorumlarını paylaşabilirler.

Örgü çantalar

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • En güzel halkalı lif modelleriEn güzel halkalı lif modelleri En yeni halkalı lif modellerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu modeller çok özel el emekleri ile örülmüş. Yapan becerikli hanımlarımıza buradan teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.
  • El emeği bebek patikleriEl emeği bebek patikleri Özenle ve emekle örülen bu patikler minik yavrularınızın ayaklarını ısıtacak ve onları çok sevindirecek. Modeller çok güzel
  • Kese Şeklinde Lif ModeliKese Şeklinde Lif Modeli Kare, yuvarlak, uzun, kısa derken şimdi ise kese şeklinde lif modelini ve güzel örneğini siz el becerisi yüksek değerli hanımefendilere sunmak istiyorum. Aynı zamanda farklı bir model olduğu her haliyle kendisini belli ediyor.
  • En güzel ve farklı örgü lif modelleri En güzel ve farklı örgü lif modelleri Örgü el emeği liflerin yeri her zaman çok farklı oluyor. Bugün göz nuru yeni ve çok güzel lif modelleri ile yazımıza devam edeceğiz. Tasarım ve görünüş olarak çok zengin olan bu liflerin ayrıca motifleri desenleri ve şekilleri şahane diyebilirim.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica