Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Örgü farklı bere ve patik modeli

Örgü farklı bere ve patik modeli

Örgülerden günümüzde örülen bere ve patiklerden oluşan en seçkin model ve örnekleri elimizden geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz.

Mıckey Mouse Bere ve Patik Modeli 1 Mıckey Mouse Bere ve Patik Modeli 2 Mıckey Mouse Bere ve Patik Modeli 3 Mıckey Mouse Bere ve Patik Modeli 4 Mıckey Mouse Bere ve Patik Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Örgü bebek süveter modeli yapımıÖrgü bebek süveter modeli yapımı Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.
  • Açma halkalarından çanta yapımıAçma halkalarından çanta yapımı Açma halkalar ile günümüzde çok güzel el işleri ve emekleri yapılmaktadır. Bunlara en güzel örneği sanırım çantaları gösterebilirsiniz.
  • Su taşından yüzük yapımıSu taşından yüzük yapımı Su taşından çok güzel aksesuar yapımı ve örneklerine devam ediyoruz. Şimdi ise sırada çok beğeneceğiniz bir yüzük yapımı ve örneği var.
  • Makarnadan kolye yapımıMakarnadan kolye yapımı Makarnalardan yapılan etkinlik ve faaliyetlerden birisi ise kolyelerdir. Sizlerde makarnalarınızla böylesine güzel harika aksesuarlar yapabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica