Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü file kazak modelleri 2015

Örgü file kazak modelleri 2015

File kazakların bu sene oldukça popüler olacağınız söylemiştim. 2015 en yeni sezon örgü file kazak modelleri burada.

açıklamalı file kazak 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Saç örgülü kazak modelleri 2015Saç örgülü kazak modelleri 2015 Kazak modelleri yeni 2015 yılında özellikle file ve saç örgülü çeşitleriyle karşımıza çıkacaktır. Tıpkı burada yer alan örnekler gibi.
  • tığ işi file nasıl yapılırtığ işi file nasıl yapılır Tığ işi öğrenmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. İşte uzman tarafından videoda tüm detayları ile file örgünün nasıl örüldüğünü ve yapıldığını detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Türkçe anlatımlı olan bu video ayrıca sizin için bir avantaj. Böylelikle çok iyi anlayıp kavrayacaksınız. Tığ işi öğrendiğiniz zaman çiçek ve balık sırtı, bebek patiği yapmak […]
  • fileli bayan kazak örnekleri örgü modellerifileli bayan kazak örnekleri örgü modelleri Fileli kazaklar artık sadece el emeği ile yapılmıyor. Moda sektörünün hazır giyim ürünleri arasında fileli kazaklar yerini alıyor. Pantolonlara, eteklere neyin üzerine giyerseniz giyin çok yakışıyor. Tığ işi ile yapılan fileli kazaklar tam bir el emeğinin eseri. Yapanların ellerine sağlık hakikatten çok başarılı modeller ortaya koymuşlar.  
  • İğne oyası örnekleri görselleriİğne oyası örnekleri görselleri En güzel iğne oyası örneklerini ve görsellerini incelemeniz için bir araya getirdik. Bu iğne oyaları tamamen el emeğiyle yapılmış ve özenerek örülmüşlerdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica