Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü lif derya baykal 2015

Örgü lif derya baykal 2015

Derya baykal tasarımlı yeni sezon örgü lif modelleri görücüye çıktı. Modeller arasında merak edilen örnekler bulunmaktadır.

Örgü lif derya baykal 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dantel örtü örnekleri son 2015Dantel örtü örnekleri son 2015 Son model el emeği dantel örtü modelleri görücüye çıktı. Örnekleri çok beğendiğimi ve kısa sürede öreceğimi belirtmek isterim.
  • Güzel lif modelleri 2015Güzel lif modelleri 2015 birbirinden güzel el emeği örgü yeni sezon lif örnekleri görücüye çıktı. Modeller arasında herkese hitap eden lifler bulunmaktadır.
  • Lif modelleri yeni 2015Lif modelleri yeni 2015 Lifler sadece tek bir yöntemle değil, birden fazla teknikle örülmektedir. İşinize nasıl geliyorsa sizin için kolay olan hangisi ise lif örneklerinizi ona göre örebilirsiniz. Tığ işi, şiş ile kasnak ve çivi işi ile lif örmenin çok farklı yolları vardır. Model olarak kafanızda hala lif örneğiniz netlik kazanmadıysa bu yıl birbirinden farklı lif örnekleri görücüye çıktı. Bizlerde bu güzel […]
  • Havlu kenarı örnekleri 2016Havlu kenarı örnekleri 2016 2016 en yeni havlu kenarı modelleri görücüye çıktı. Modeller arasında eminim çeyizlerinize yakışacak bir çok güzel model vardır diye düşünüyorum. Buyurun çok güzel havlu kenarlarını inceleyiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica