Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü modelleri derya baykal

Örgü modelleri derya baykal

Örgü denildiği zaman akla ilk olarak derya baykal ismi gelmektedir. Yaptığı hobi programları ile örgü dünyasına sayısız katkılarda bulunmuştur. Onun en çok sevilen ve tercih edilen örgü örneklerini sizlerle paylaşacağım.

örgü modelleri derya baykal 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Tığ işi yelek modelleri 2015Tığ işi yelek modelleri 2015 Örgü dünyasının en çok sevilen giyim modellerinden birisi yeleklerdir ve genellikle tığ işi ile örülürler ve karşımıza her sene yeni örnekleri ile çıkarlar
  • en güzel havlu kenarları iğne oyası modelleri ve yapılışlarıen güzel havlu kenarları iğne oyası modelleri ve yapılışları havlu kenarlarının tığ işi ve iğne oyası ile yapılan birbirinden güzel örneklerini sitemize eklemeye devam ediyoruz. beğeneceğinizi tahmin ediyor ve yorumlarınızı bekliyoruz.
  • Bayan süveter modelleri 2015Bayan süveter modelleri 2015 Kış aylarında severek giydiğimiz süveterler en yeni örgü örnekleri ile birlikte sitemizde yer almaktadır. Modelleri çok beğeneceksiniz.
  • Motif modelleri 2015Motif modelleri 2015 Motif modellerini çok beğeneceksiniz. Motif demek örgünün temeli ve tasarımı demektir. Bunu en iyi elişi ile uğraşan hanımlar bilmektedir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica