Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Örgü Ördek Ailesi – Oyuncak

Örgü Ördek Ailesi – Oyuncak

Yeniyıla girdik ve bizde yenile yıla özel olması için harika oyuncak bulduk. Örgü ördek ailesini yapmaya ne dersiniz. Örgümüz şiş ile yapılıyor ve yün iple yapabilirsiniz. Anne , Baba ve yumurtadan daha çıkmamış bir aile yapın.

Örgü Ördek Ailesi – Oyuncak

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Amigurumi Uçak YapımıAmigurumi Uçak Yapımı Kırımızı yün ipten tığ işi ile yapılan amigurumi uçak modeli sizlerle. Örneğimizi çok güzel görünüyor. Hem yapımı da çok basit sadece tığ işi ile ve kırmızı yün iple yapmanız olacakdır. Hepinize kolay gelsin.
  • Aile haftası ile ilgili şiirlerAile haftası ile ilgili şiirler Aile haftası ile ilgili birbirinden güzel şiirleri sizlerle paylaşıyorum. İçerisinde anne, baba, evlat ve pek çok duygu içeren bu şiirleri çok beğeneceksiniz.
  • Rüyada Diş Görmek Rüyada Diş Görmek □    Bir tabire göre rüyada görülen dişler aile fertlerini ve akrabaları temsil eder. Üst çenedeki dişler baba tarafından olan akrabala¬ra, alt çenedeki dişler anne tarafından olan akrabalara işaret eder. Dişlerden birinin düşmesi, kırılması ya da sızlaması akrabalardan birinin vefatı, zarara uğraması ya da bir sıkıntıya düşmesi olarak tabir edilir. □    Rüyada diş görmek, insanın […]
  • Otomobil lastiğinden neler yapılır?Otomobil lastiğinden neler yapılır? Otomobil lastikleri ile bahçe dekorasyonuna katkıda bulunacak çok şık ve farklı bir kuğu yapabilirsiniz. Örnekte ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica