Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // örgü şapkalar ve örnekleri

örgü şapkalar ve örnekleri

Örgüden el emeği ile yapılan bu şapkalar hazır modellerinden çok daha farklı ve özel oldukları her halinden ve özellikle tasarımından belli oluyor.

2014 Örgü Şapkalar

 

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Şık abiye etol modelleri 2015Şık abiye etol modelleri 2015 Abiye etol modellerinin en şık çeşitleri karşınızda. Modeller el örgüsüyle örüldüğü için farkını ve ihtişamını belli etmektedir.
  • Tunus işi patik modelleri 2013Tunus işi patik modelleri 2013 Tunus işi patiklerin çok güzel oldukları buradan bakınca belli oluyor. Desenleri ile göz kamaştıran Tunus işi patikleri çok seveceksiniz. Örgü örmekten zevk alanlar bu fırsatı değerlendirmeli ve kendileri için bu kış aylarında patik örmeliler.    
  • Kese Şeklinde Lif ModeliKese Şeklinde Lif Modeli Kare, yuvarlak, uzun, kısa derken şimdi ise kese şeklinde lif modelini ve güzel örneğini siz el becerisi yüksek değerli hanımefendilere sunmak istiyorum. Aynı zamanda farklı bir model olduğu her haliyle kendisini belli ediyor.
  • çeyizlik lif örneğiçeyizlik lif örneği Kızların ve annelerinin hatta erkek çocuk annelerinin de büyük önem verdiği kavramlardan biri olan çeyizlik aileler arasında büyük önem arz ediyor. Aileler arası beceri savaşlarına dönüşen bu kavram ile beraber birçok ürün de kendini geliştiriyor ve gelecekte kızlarının çeyizlerini hazırlayacak olan günümüz kızlarına büyük kolaylıklar sağlıyor. Çeyizlik lif örnekleri de bu kendini […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica