Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü süveter modelleri bayan 2016

Örgü süveter modelleri bayan 2016

Sevgili bayanlar hem kız evladınıza hem kendinize örgüden çok şahane süveterler örebilirsiniz. Aşağıda bir çok güzel model ve örnek var.

2016 Örgü süveter modelleri bayan

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri2016 Dantel ve keten fiskos örtüsü modelleri Hem dantel hem keten ile muazzam bir fiskos örtüsü modeli ortaya çıkmış. Modeller özenle örüldükleri için farkını ortaya koymaktadır.
  • Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014-2015Atkı Bere Modelleri Örnekleri ve Yapılışı 2014-2015 Evet hanımlar kış geldi ve bizlerde soğuklardan evde oturuyoruz. Bunun içinde boş zamanlarımızı değerlendirmek için birbirinden güzel atkı ve bere modelleri yapabiliriz değil mi. Günümüzde atkı ve bereler hem soğuklardan korunmak için , hem de bir moda olarak tercih ediliyor. Bizde 2014 yılında moda olacak ve en çok yapılan örnekleri sizlerle paylaştık. Tabi bu moda her yıl değişiyor […]
  • El Örgüsü Erkek Atkı ModelleriEl Örgüsü Erkek Atkı Modelleri Bayanlar eşinize ya da erkek arkdaşınıza kolay bir şekilde örebileceğiniz en güzel ve en yeni atkı modelleri galerimizde ekli. Malum kış geldi ve bu yüzden de en sık yapılan örgülerden birisi de atkı modelleri oluyor. Hem örmesi kısa sürer , hem de yaparken büyük bir keyif alırsınız. Örgüye yeni başlayan bayanlar varsa başlama noktanız bu olsun değil mi. İşin en güzel yeri ise örmüş […]
  • 2015 yeni lif modelleri örnekleri2015 yeni lif modelleri örnekleri Kolay örülebilen ve sıkılmadan örebileceğiniz yeni lif modellerini yapılışları basit olduğu gibi model ve örnekleri ise çok profesyonelce gözüküyor. Hem basit hem ise çok şık lif örnekleri.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica