Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // örgü uyku tulumu modelleri

örgü uyku tulumu modelleri

Uyku tulumları bebekler için olmazsa olmaz giyim modelleri arasında yer almaktadır. Yeni modeller tamamen el örgüsüyle örülmüşlerdir.

örgü uyku tulumu modelleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Dantel örtü örnekleri son 2015Dantel örtü örnekleri son 2015 Son model el emeği dantel örtü modelleri görücüye çıktı. Örnekleri çok beğendiğimi ve kısa sürede öreceğimi belirtmek isterim.
  • Örgü atkı modelleri 2016Örgü atkı modelleri 2016 Atkılar kış aylarında kullandığımız en değerli aksesuarlardır. El örgüsüyle örülen modeller ise el emeğimiz ve göz nurumuzdur. Onları kullanmaya kıyamayız.
  • Örgü bebek battaniyesi modelleri 2016Örgü bebek battaniyesi modelleri 2016 Bebek battaniyeleri ve el örgüsü modelleri görücüye çıkmaya başladı. Modeller arasında yapılışı çok kolay ve keyifli olan bebek battaniyeleri var.
  • Örgü Yelek ModelleriÖrgü Yelek Modelleri 2016 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ NELER? Hiç şüphe yok ki örgünün büyüsü emeğinde gizlidir. Bakanda yarattığı intiba ve giyene hissettirdiği duygu ortaktır. El emeği, göz nuru... Sonbahar ve kış aylarının insanı üşütme konusundaki cömertlikleri ve soğuğun bize dört bir yandan sokulma isteği, örgünün o sıcacık hissiyatına sığınma arzumuzu uyandırır. Yünün soğuktan esirgeme konusundaki […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica