Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgü yuvarlak lif örnekleri yeni 2015

Örgü yuvarlak lif örnekleri yeni 2015

Yuvarlak modelleri ve çeşitleriyle lifler, geçtiğimiz yıllara göre daha şık ve modern görünüyorlar. 2015 yuvarlak lifleri inceleyelim.

derya baykal Örgü Yuvarlak Lif Örneği

 

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 yeni uç danteli modelleri2015 yeni uç danteli modelleri Yeni uç dantelleri diğer yıllara göre daha modern ve farklı olarak örülmüşlerdir. Bu farklılardan gelin bizde istifade edelim.
  • Örgü şapkalar 2015Örgü şapkalar 2015 Pek çok bayan kendi tarzına göre bere ve örgü şapkalar örmektedirler. Bu modeller umarım hepinizin tarzını yansıtacaktır.
  • Çiçekli örgü lif çeşitleri 2015Çiçekli örgü lif çeşitleri 2015 Örgü lif çeşitlerinde bu sene çiçekli motifli ve desenli olan örnekler ön plana çıkacaktır. Sizlerde bu kıstası baz alarak liflerinizi ona göre örebilirsiniz.
  • Lif modelleri yeni 2015Lif modelleri yeni 2015 Lifler sadece tek bir yöntemle değil, birden fazla teknikle örülmektedir. İşinize nasıl geliyorsa sizin için kolay olan hangisi ise lif örneklerinizi ona göre örebilirsiniz. Tığ işi, şiş ile kasnak ve çivi işi ile lif örmenin çok farklı yolları vardır. Model olarak kafanızda hala lif örneğiniz netlik kazanmadıysa bu yıl birbirinden farklı lif örnekleri görücüye çıktı. Bizlerde bu güzel […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica