Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Örgüden yapılmış ipod kılıfı

Örgüden yapılmış ipod kılıfı

Örgüden yapılan İpod Kılıfı modeli çok hoş görünüyor değil mi kızlar. Bence dışardan hazır almak yerine kendiniz evde çok güzel yapabilirsiniz. Kılıfımız tığ işi ile yapılmaktadır.

Örgüden yapılmış ipod kılıfı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • firkete havlu kenarı örneklerifirkete havlu kenarı örnekleri Firkete işinden anlıyorsanız eğer, Sizlerde böyle modelleri neden yapmıyorsunuz hanımlar? Bakın ne kadar hoş ve farklı havlu kenarları değil mi? Tığ işi havlu kenarlarından sıkılan arkadaşlara bu sefer firkete işi örnekleri sunuyoruz.
  • en güzel tığ işi oya örneklerien güzel tığ işi oya örnekleri Tığ işi oyalarının en güzel örneklerini araştırdım. Facebook, twitter, blog ve forumlardan elde ettiğim en güzel resimleri sizlere sundum. Artık bir teşekkürü ve yorumu hak ettik değil mi hanımlar?
  • firkete işi havlu kenarı yapılışı örnekleri ve modelleri 2013firkete işi havlu kenarı yapılışı örnekleri ve modelleri 2013 Tığ işlerine önem veren bayanlar için çok güzel firkete işi havlu kenarları var burada. Şimdi karşınıza birazdan firkete işi el emeği havlu kenarı modelleri gelecek. Hepsini çok seveceksiniz. İlk modeli ben çok sevdim harika ve birbirinden göz nuru olan havlu kenarları var. Hoş görünen göze güzel gelen firkete işi havlu kenarı çeşitlerine beraber göz atalım […]
  • Boncuk İşi Oda TakımıBoncuk İşi Oda Takımı Merhaba sevgili ziyretçilerim , bugün sizlerle çok emek isteyen ve bir o kadar da kolay olan boncuk işi oda takımı modeline bakacağız. Şimdi ben inceliyorum tek tek mi yapılıyır yoksa toplu halde mi. İşlemeyen bayanlarımız varsa bize yorumlardan yardımcı olabilirler. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Etiketler:

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica