Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Oruç mesajları komik

Oruç mesajları komik

Oruç tutan arkadaşlarımız bu güzel ve komik olan mesajları okurken gülmekten yarılacaklardır. Komik oruç mesajları ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Oruç mesajları komik

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Sevgi sözleri resimliSevgi sözleri resimli Sevgi mesajlarını gönderirken özellikle sevginizi anlatan güzel resimler göndermek iletinizn etkisini arttıran bir özellik olacaktır.Genellikle sevgi sözlerini tek başına göndermek etkilidir.Ancak yanına eklenen ufak bir resimle bu etkiyi daha vurucu hale getirebilirsiniz. Sevgi sözcüğü dediğimizde sadece duygusal ilişki için gönderilen mesajların algılanmaması gerekir.Güzel bir […]
  • Güzel kız resimleriGüzel kız resimleri En güzel en harika kız resimleri bu sayfada incelemeniz için toplanmıştır. Birbirinden güzel yüzlü kız resimleri ve fotoğrafları ile sizleri baş başa bırakıyorum.
  • Mevlana sözleri aşkMevlana sözleri aşk Gel gör beni aşk ne eyledi.. Onun sözlerini herkes çok seviyor ve kendisini bu sözlerle dile getiriyor. Mevlana aşk sözleri ile sizleri baş başa bırakıyorum
  • 29 ekim sözleri atatürk29 ekim sözleri atatürk Atatürk 29 ekimin baş mimarlarından birisidir. Cumhuriyeti bu ülkeye getiren ve mecliste oy birliği ile 1923 yılında kabul edilmesini sağlayan büyük bir liderdir. Cumhuriyet ile ilgili onun değerli sözlerine dilerseniz göz atalım.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica