Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Oruç mesajları

Oruç mesajları

Ramazan ve oruç ayı ile ilgili mesajları ailenize, sevgiliye, eş dosta ve akrabanıza yollayabilirsiniz. Sms mesajlarından resimli anlamlı pek çok oruç mesajlarına kadar aradığınız sözleri sayfamızda bulabilirsiniz.

oruç mesajları twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook1Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Miraç kandili smsleriMiraç kandili smsleri Her sene olduğu gibi bu sene yine çok güzel kandil sms ve mesajlarını siz değerli dostlarımızla ve Müslüman kardeşlerimizle paylaşmaya devam ediyoruz.
  • yılbaşı sözleri sevgiliyeyılbaşı sözleri sevgiliye Yeni yıl kutlama sözleriyle sizlerin karşısındayım. İster kısa sms, dilerseniz sosyal ağlar aracılığı ile sevgilinize kart atabilirsiniz. Birbirinden farklı ve aynı zamanda güzel olan yılbaşı sözlerini sizler için özel hazırladık. Aralarında hem sizlerin hem sevgilinizin beğeneceği pek çok farklı söz kartları bulunmaktadır. Temennimiz, Yeni yılda bol para ve aşk her daim sizin […]
  • ANLAMLI SÖZLERANLAMLI SÖZLER Bazen sevdiklerinize , dostlarınıza veya yakın akrabalarınıza güzel bir sms ile söz atmak istersiniz ama ne atacağınızı bilmezsiniz. Bizde kadinlopedi.com sitesi olarak birbirinden güzel anlamlı sözler bulduk ve sizlerle paylaştık. Evet arkadaşlar burada harika sözler var. İstediğinizi seçerek sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.
  • berat kandili ile ilgili telefon mesajlarıberat kandili ile ilgili telefon mesajları Telefon mesajlarını ve sms sözlerini berat kandilinde annenize ve babanıza göndererek bu güzel günü onlarla kutlayabilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica