Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Oruç ne zaman başlıyor 2015

Oruç ne zaman başlıyor 2015

2015 ramazan ayı hangi gün? Oruç başlangıcı tarihini eminim şimdiden çoğunuz merak ediyor. Oruç başlangıç tarihi 2015 (18 Haziran 2015 (Perşembe)’dir

oruç ne zaman başlıyor 2015 resimler

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Regaib kandili ne zaman kutlanırRegaib kandili ne zaman kutlanır Regaip kandili recep ayının ilk perşembe gününde kutlanır. Yani perşembeyi cuma gününe bağlayan günde kutlanır. Her sene rakam olarak günü değişmekte fakat perşembeye denk gelmektedir.
  • Kandil ile ilgili sözlerKandil ile ilgili sözler Kandil ile ilgili sözler ne kadar güzel ve anlamlı değil mi? Eğer beğendiyseniz sizlerde facebookta güzel kandil mesajlarını yayınlayabilirsiniz.
  • Oruç ne zaman başlıyor ne zaman bitiyorOruç ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor Ramazan ayı ne zaman başlıyor 2015? Oruç tutmaya ne zaman başlayacağız diyenler için başlangıç ve bitiş tarihlerini sunmak istedik. Ramazan ayı başlangıç tarihi: 18 Haziran 2015 Perşembe günündedir. Bitiş tarihi ise 16 temmuz arafe günü 17 temmuz ise Ramazan bayramının 1. Günüdür.
  • miraç kandili 2015 ne zaman hangi ayda tarihimiraç kandili 2015 ne zaman hangi ayda tarihi 2015 yeni Miraç kandili günü ne zaman? Tarihi ve saati hakkında size bilgiler vermek istiyoruz. Miraç kandilinde namaz kılabilir, oruç tutabilirsiniz. 15 mayıs cuma gün başlıyor ve 16 mayıs'ta bitiyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica