Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Oruçlu iken yıkanılır mı

Oruçlu iken yıkanılır mı

Ağızdan yada burundan midenize su girerse oruç bozulur. Boğazdan su kaçırmamak suretiyle oruç bozulmaz ve oruçlu iken yıkanabilirsiniz.

oruçlu iken yıkanılır mı resimli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Su buharı orucu bozar mıSu buharı orucu bozar mı Eğer yoğun bir şekilde su buharı yutarsanız suya dönüştüğü için ve mideye gittiği için su içmiş yerine sayılır ve oruç bozulur. Buharlı ortamda pek fazla kalmayınız. Az kalınırsa oruç bozulmaz.
  • Oruçluyken kulaktan iltihap akması orucu bozar mıOruçluyken kulaktan iltihap akması orucu bozar mı Kulaktan iltihap ve türevi sıvıların gelmesi orucu bozmaz. Kulaktan içerisi su girerse ve boğaza kaçarsa oruç bozulur.
  • Burna tuzlu su çekmek orucu bozar mıBurna tuzlu su çekmek orucu bozar mı Buruna sıvı ilaç damlatmak yada tuzlu su çekmek orucu şöyle bozar; Eğer su boğazdan mideye girerde bozar. Gitmez ise bozmaz ve ilaçlarınızı kullanabilirsiniz.
  • Diş tedavisi orucu bozar mı?Diş tedavisi orucu bozar mı? Oruçlu ilen diş tedavisi olmak ve dişini çektirmek isteyenler haliyle morfin alabilmektedir. Bu tarz diş tedavileri orucunuzu bozmaz. Diş tedavisi esnasında ağza verilen su yutulursa orucu bozar.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica