Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Oruçluyken parfüm sıkılır mı

Oruçluyken parfüm sıkılır mı

Oruçlu arkadaşlar aşırıya kaçmamak sureti ile deodorant, parfüm ve esans kullanabilirler. Ayrıca mekruh değildir.

oruçluyken parfüm sıkılır mı tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Jöle, krem, deodorant orucu bozar mı?Jöle, krem, deodorant orucu bozar mı? Parfüm ve kozmetik ürünleri orucu bozar mı? Deodorant ve jöle ve krem orucu bozmaz. Kullanabilirsiniz.
  • Yüzmek orucu bozar mıYüzmek orucu bozar mı Yüzmek, denize girmek banyo yapmak, yıkanmak ve su ile temas etmek orucu bozar mı soruları en çok cevabı merak edilen sorulardır. Su mideye girmedikten sonra hiç bir şekilde oruç bozulmaz. Bu yüzden denize girebilir, banyo yapabilirsiniz.
  • Oruçlu iken banyo yapılır mıOruçlu iken banyo yapılır mı Oruçlu iken denize girilir mi? Oruçluyken suya temas edilir mi? Boğazınızdan aşağıya su kaçmadığı müddetçe duş almak, yıkanmak yada denize girmek orucu bozmaz? Su ile temas edebilirsiniz ama boğazınızdan aşağıya kaçmaması suretiyle. Boğazımızdan aşağı suyu kaçırmamak şartı ile duş almanızda bir sakınca yoktur.
  • Cuma sözleri görselCuma sözleri görsel Cuma sözlerini hem resimli hem yazılı olarak sizlere sunmak istedim. Görselleri ile birlikte sizlere sunulan bu sözleri çok beğeneceksiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica