Buradasınız : Ana Sayfa // Resimler // Osmanlı karikatürleri

Osmanlı karikatürleri

Osmanlı devleti tarihe damga vurmuş bir devlettir. Biz türklerin atalarıdır ve onların çok sevilen karikatürleriyle sizleri baş başa bırakıyorum.

osmanlı karikatürleri twitter

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri19 mayıs gençlik spor bayramı resimleri En renkli anlara ve gösterilere sahne olan bayramların başında 19 mayıs spor gençlik bayramı gelmektedir. Muhteşem resimleri görselleri ve fotoğraflarıyla sizleri baş başa bırakıyorum.
  • Mevlana sözleri facebookMevlana sözleri facebook Facebook mecrasında en ünlü şairlerin ve yazarların sözlerini bulabiliyorsunuz. biz bugün çok sevdiğiniz ilim adamı Mevlana'nın sözlerine yer vermek istedik
  • Miraç kandili mesajlarıMiraç kandili mesajları Kandiller çok özel günlerdir. Her kandilin biz Müslümanlar nezdinde çok önemli bir yeri vardır. Bugün günlerden Miraç kandili ve hepinizin Miraç kandilini kutlar, kutlama mesajlarını en güzel en farklı ve çok değişik resimli uzun kısa olarak paylaşmak isteriz. Dinimiz İslam'da Miraç kandilinin önemi ayrıdır. Bunu bilmek, benimsemek ve çocuklarımıza öğretmek bizlerin boynunun borcudur […]
  • Resimli hadisi şerifler kurandan ayetlerResimli hadisi şerifler kurandan ayetler Resimli hadisi şeriflerden, en güzel kuran ayetlerine kadar biz müslümanlar için değerli olan sözleri burada yayınladık. Umarım beğenirsiniz ve paylaşırsınız.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica