Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Otomobil lastiğinden neler yapılır?

Otomobil lastiğinden neler yapılır?

Otomobil lastikleri ile bahçe dekorasyonuna katkıda bulunacak çok şık ve farklı bir kuğu yapabilirsiniz. Örnekte ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız.

Otomobil lastiğinden kuğu yapımı

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Örgü Ördek Ailesi – OyuncakÖrgü Ördek Ailesi – Oyuncak Yeniyıla girdik ve bizde yenile yıla özel olması için harika oyuncak bulduk. Örgü ördek ailesini yapmaya ne dersiniz. Örgümüz şiş ile yapılıyor ve yün iple yapabilirsiniz. Anne , Baba ve yumurtadan daha çıkmamış bir aile yapın.
  • Kız Çocuğuna Etek DikelimKız Çocuğuna Etek Dikelim Anneler şimdi hep beraber kız çocuğumuz için gelin etek yapalım ne dersiniz. Dışardan hazır almak yerine evde boş zamanlarınızda böyle hoş ve eğlenceli etek dikebiliriz.
  • Kedi Motifli KazakKedi Motifli Kazak Kırmızı renkte yapılmış olan ve kedi motifli kazak modeli sizlerle. Malum kış geldi ve kış için böyle hoş model yapabilirsiniz çocuklarınıza. Ne dersiniz hanımlar örmek için harika bir fikir bence.
  • Amigurumi Uğur BöceğiAmigurumi Uğur Böceği Anneler çocuklarımız ve bebeklerimiz için amigurumiden çok güzel uğur böceği yapmaya ne dersiniz ?

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica