Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Oval tepsi örtüsü örneği

Oval tepsi örtüsü örneği

Oval tepsileriniz için sizlerde böyle şık danteller örmek istemez misiniz? Cevap öyleyse buyurun örün.

Oval tepsi örtüsü örneği 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Oval ve kare iğne oyası sehpa örtüleriOval ve kare iğne oyası sehpa örtüleri En çok sevilen oval yuvarlak kare ve çok farklı iğne oyası sehpa örtülerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Sehpalarınızı şenlendirecek çok özel iğne oyaları karşınızda. Mobilya modelinize göre dilediğiniz şekli örün.
  • Oval kesim yatak odası dantelleri 2015Oval kesim yatak odası dantelleri 2015 Oval kesim yatak odaları ve dantelleri günümüzde elişi ile uğraşan hanımların favorileri arasında gösterilmektedir.
  • Kasnak lif modelleriKasnak lif modelleri En güzel ve özel lif örneklerinin başında kasmakta yapılan modeller gelmektedir. Çoğu forum ve bloglarda birbirinden farklı model ve çeşitlerini bulabilirsiniz. Güzel ve farklı bir lif modeli örmek isteyenler çivili kasnakta yapılan modelleri denemeliler. İplerin çivilere karşılıklı olarak gerilmesi ile örülmektedir. Kasnak içi son zamanlarda çok merak uyandıran bir konu olmuştur. […]
  • İki renkli bir sehpa örtüsü modelleri 2015İki renkli bir sehpa örtüsü modelleri 2015 Sehpa örtülerinizi iki renkten örerek sade beyaz dantel örtülerinden çok daha güzel ve modern bir örtü elde edebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica