Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Oval ve kare iğne oyası sehpa örtüleri

Oval ve kare iğne oyası sehpa örtüleri

En çok sevilen oval yuvarlak kare ve çok farklı iğne oyası sehpa örtülerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Sehpalarınızı şenlendirecek çok özel iğne oyaları karşınızda. Mobilya modelinize göre dilediğiniz şekli örün.

2014 Kare sehpa örtüsü

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Kasnak lif modelleriKasnak lif modelleri En güzel ve özel lif örneklerinin başında kasmakta yapılan modeller gelmektedir. Çoğu forum ve bloglarda birbirinden farklı model ve çeşitlerini bulabilirsiniz. Güzel ve farklı bir lif modeli örmek isteyenler çivili kasnakta yapılan modelleri denemeliler. İplerin çivilere karşılıklı olarak gerilmesi ile örülmektedir. Kasnak içi son zamanlarda çok merak uyandıran bir konu olmuştur. […]
  • Oval tepsi örtüsü örneğiOval tepsi örtüsü örneği Oval tepsileriniz için sizlerde böyle şık danteller örmek istemez misiniz? Cevap öyleyse buyurun örün.
  • Yuvarlak Dantel ÖrnekleriYuvarlak Dantel Örnekleri Türk bayanlarının vazgeçemediği dantellerin birçok çeşidi vardır. Bulardan en çok tercih edileni yuvarlak dantel örnekleri olmaktadır. Evlerimizde masa üzerlerinde gördüğümüz bu danteller bayanlar tarafından çok beğenilir. Tığ ile yapılan bu danteller el becerisi olan bütün kadınlar tarafından kolaylıkla yapılır. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalarda anlatılan kolay dantel […]
  • Yuvarlak dantel örtü modelleriYuvarlak dantel örtü modelleri Dantel el işlerinden hoşlanan bayanlar için çok harika yuvarlak örtü modellerini göstermek istiyoruz. Yeni makalemizde sizlere kaliteli ve emek verilerek yapılan dantelleri göstereceğiz. Herkes kendi zevkine göre örgü teknikleri kullanır. İlla buradaki modellerin aynısı olacak diye bir kaide yok.  

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica