Buradasınız : Ana Sayfa // Dini konular // Özlü kısa resimli kandil sözleri

Özlü kısa resimli kandil sözleri

Hem anlamlı hem kısa ve özlü kandil sözlerine bayılacaksınız. Ben her birini facebook sayfamda paylaştım. Sizlerde benim gibi yapabilirsiniz.

Özlü kısa resimli kandil sözleri 2016

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Küfür etmek orucu bozar mıKüfür etmek orucu bozar mı Ramazan ayında oruçlu iken elinizden geldiğince metanetli olmaya çalışınız. Küfür etmeyiniz. Küfür etmek orucu bozmaz ama sevabını azaltır. Küfür hem haram hem günahtır.
  • Regaib kandili mesajları facebookRegaib kandili mesajları facebook En güzel kandil mesajları her zaman olduğu gibi yine facebook sayfamızda paylaşıldı. Sayfamıza üye olmayanlar en güzel regaib kandil mesajlarını bu sayfadan inceleyebilirler regaib kandili mesajları sözleri facede sende paylaş ve indir
  • Resimli regaib kandili mesajlarıResimli regaib kandili mesajları Resimli anlamlı ve kısa facebook regaib kandili mesajlarını çok beğeneceksiniz. Aralarında hadisler ve sahabelerin söyledikleri sözlerde var.
  • Oruç kefareti ne demektir nasıl ödenir?Oruç kefareti ne demektir nasıl ödenir? Oruç kefareti nedir kısaca Nasıl ödenmesi gerekir. Kaza orucu hakkında kısa ve öz bilgiler. Diyanetten aldığımız bilgilere göre Ramazanda mazeretsiz olarak orucunu bozanlar hem bozulan orucu kaza etmesi gerekmektedir. Hem ise kefaret ödemektedir. Oruç kefareti 2 kameri ay yada altmış gün ara vermeden oruç tutmak demektir. Gücü yetmeyen arkadaşlarımız ve kardeşlerimiz ise 60 fakiri 1 […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica