Buradasınız : Ana Sayfa // Hayvanlar alemi // Papağan türleri resimli

Papağan türleri resimli

Günümüzde çok farklı kuş türleri bulunmaktadır ve bunlar arasında en dikkat çekeni papağanlardır. Onlarında kendi aralarında türleri vardır. Papağan Türlerini sizler için resimli olarak araştırdık.

Papağan türleri resimli 4

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Sevimli yavru kuşlarSevimli yavru kuşlar Birbirinden sevimli yavru kuş resimlerine bayılacaksınız. Hayvanların yavruları ne kadar tatlı ve şirin oluyor değil mi?
  • Kuş isimleri ve türleriKuş isimleri ve türleri Kuşları bin bir çeşit türleri ve isimleri vardır. Bu türler arasında yaratılış harikası muazzam kuşlar bulunmaktadır. Resimli olarak kuş türlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.
  • Alman kurdu yavrusu 4 aylıkAlman kurdu yavrusu 4 aylık Alman kurdu 4 aylık resimlerini hayvan ve köpek sever ziyaretçilerimize göstermek istiyorum. Bakılabilecek en güzel köpeklerden birisi Alman kurdudur.
  • Köpek resimleriKöpek resimleri Köpekler, insanların en sadık dostu olarak lanse edilmektedir. Her insan evinde köpek beslemek ister. İşte bakılabilecek en güzel köpek türleri ve cinsleri resimleriyle karşınıza geliyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica