Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Parmak arası terliklerden neler yapılır?

Parmak arası terliklerden neler yapılır?

Parmak arası terlikleri kimisi eskidiği zaman tekrardan onları yeniliyor ve süslüyor. Bazıları ise onlardan çok farklı kapı süsleri yapıyorlar.

Parmak arası terliklerden kapı süsü Parmak arası terliklerden neler yapılır

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • kek kalıplarından çam ağacı yapımıkek kalıplarından çam ağacı yapımı Kek kalıpları ile çan ağacı yapabilir ve eskiyen kek kalıbının nasıl bir süs eşyasına dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz.
  • Havlu Kenarı ÇeşitleriHavlu Kenarı Çeşitleri Havlu kenarlarını işlemek geçmişten günümüze neredeyse bütün bayanların sevdiği ve tercih ettiği bir işlemedir. Gerek mutfak ve banyolarda kullanmak amacıyla, gerek dekor amaçlı, gerekse hediyelik ve de en çok tercih edilen çeyizlik işlenen bu havlu kenarları eski zamanlardan beri bayanların vazgeçilmezi halindedir. Babaannelerimizin ve anneannelerimizin evlerinde çokça havlu kenarı […]
  • El yapımı süs eşyaları kolayEl yapımı süs eşyaları kolay El yapımı ve yapılışı kolay olan süs eşyalarını ister çeyizlerinize dilerseniz evinize dekora ve dekorasyon amaçlı olarak örebilirsiniz.
  • El nakışı nedir ?El nakışı nedir ? El işleri ve nakışları denildiği zaman aklımıza bir sürü çeşit eşya ve ürünler gelir.  El nakışı pamuk ve ipliklerle yapılarak  renkli yada düz kumaşların üstüne çeşitli pamuk ve yün gibi iplerin kullanılarak  iğne ve tığ yardımı ile bu iplerin farklı yöntem ve tekniklerle süslenilmesine el nakışı denilmektedir.  Kumaşın gerilmesi ve üzerine işleme yapılması için  kasnak ve gergef […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica