Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Patik modelleri örnekleri 2015

Patik modelleri örnekleri 2015

Patik modelleri yapılışı sitemizde güncel olarak paylaşılmaktadır. İster bebek ister kendiniz için çok güzle patikleri sitemizden resimli olarak inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tunus işi, derya baykal patiklerini ayrıca konumuza ekledik.

Patik modelleri örnekleri 2015

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • 2015 tığ işi yelek örnekleri2015 tığ işi yelek örnekleri Tığ işi örgü yelek örnekleri 2015 yılına damgasını vuracak ve pek çok örgü forumlarında ve facebook sayfalarında tığ işi yelekleri göreceğiz.
  • Tığ işi motifli yelek modelleri 2016Tığ işi motifli yelek modelleri 2016 Motifli örgü yelek modelleri aynı zamanda tığ işi ile örülmüştür. 2016 yeni örgü yelek modelleri içerisinde en çok dikkati tığ işi modeller çekecektir.
  • Derya baykal oya modelleriDerya baykal oya modelleri Derya baykal örgü örnekleri güncesinde bugün oya modellerine yer verdik. Deryalı günler ve deryanın dünyasında yer alan ve yayınlanan en güzel farklı iğne tığ işi oya modellerine yer verdik. Bakalım güzel oya modellerini beğenecek misiniz?
  • Tığ işi yeni oya modelleri 2015Tığ işi yeni oya modelleri 2015 Yeni oya modeller genelde tığ işiyle örülmektedir. Bizim ev hanımlarımız zaten tığ işi konusunda uzmanlar ve kendilerini geliştirmişler, o yüzden 2015 yeni oya modellerini kolaylıkla kızlarının çeyizlerine öreceklerdir.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica