Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Patik örnekleri ve modelleri yapılışı

Patik örnekleri ve modelleri yapılışı

Patik örneklerinin yapılışı kadar kolay ve zevkli el işi yoktur sanırım. Bunun dışında kullanması çok rahat olan bu güzel el işlerinin çeşitli modellerini resim galerimizden inceleyebilirsiniz. El becerisine güvenen maharetli hanımların patik örneklerini örmeleri hiçte göründüğü gibi zor olmayacak aksine çok kolay olacak ve eğelenecekler.

2014 bayan patik modelleri

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Havlu Kıyısı Kenarı ÖrnekleriHavlu Kıyısı Kenarı Örnekleri Kadınlar evlerinde kullanacakları eşyaların hepsinin güzel ve temiz görünmesine gayret ederler. Özellikle de lavabolarda bulunan havlular bunun başında gelir. Genellikle bu havlulara havlu kıyısı kenarı örnekleri ile kenarlıklar yapılır. Çeyizlere de konulmasıyla havlu kenar oyaları çok önemli bir unsur halini almıştır. Havlu çeşitleri ve kenarına yapılan işlemeler de değişim sağlar. […]
  • 2015 dantel yatak örtüleri2015 dantel yatak örtüleri Bu harika el emeği örtüler yatak odaları içi örülmüştür. Genç kızlar bence modelleri değerlendirsinler ve çeyizlerine örsünler.
  • Kasnak lif modelleriKasnak lif modelleri El emeği ile örülen bu güzel lif modelleri kasnakta örülmüşler. Hanımlar gerçekten el emekleri ile birbirinden güzel lif örnekleri örüyorlar ve bizlerde bu güzide özel göz nuru lif modellerini naçizane resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Birbirinden farklı renklerde ve kaliteli örgü iplerle örülen çok güzel kasnak işi lif modelleri.
  • Yeni Havlu Kenarı ÖrnekleriYeni Havlu Kenarı Örnekleri Havlu kenarı örnekleri genç kızların çeyizleri için vazgeçilmez bir el işi modelidir. Birçok anne genç kızlarının bohçaları güzel olması için böyle hoş havlu kenarları işlerler. Bu gelenek eskiden günümüze kadar uzanmaktadır. Eskiden fazla model yoktu ama bu zamanlar da hanımlar o kadar güzel motiflerde ve renklerde havlu kenarları yapıyorlar ki insan bakınca gözleri kamaşıyor vallah. […]

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica