Buradasınız : Ana Sayfa // Örgüler // Pembe panter lif örnekleri 2015

Pembe panter lif örnekleri 2015

Pembe panter bir zamanların fenomen ve çok sevilen çizgi film karakteriydi. Şimdilerde ise böyle örgü lif gibi örneklerde figür olarak görüyoruz.

Pembe Panter Lif Modeli

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  • Gelin damat lif örnekleriGelin damat lif örnekleri Anlamlı ve çok farklı lif örmek istiyorsanız şayet gelin damat lif örnekleri tam sizlere göre. Evlenmek çoğu filme ve kitaba konu olmuştur. Gördüğümüz üzere elişlerinde bile evliliğin figürleri anlatılmaya çalışılıyor. Bence bu gelin damat lif örnekleri çeyizlerde mutlaka olması gerekiyor.
  • Örgü bebek şapka modelleriÖrgü bebek şapka modelleri Bebeklerin saçları az olduğundan dolayı biz yetişkinlere göre daha çabuk üşümektedir. Soğukların etkilerinden korumak için bebeklerinize özellikle örgüden yünle yapılan şapka ve berelerden mutlaka örünüz. Yavrucaklarımıza sahip çıkalım ve onların değerini bilelim. Çoğu anneleri görüyorum soğuk havalarda çocuğunun başı açık o şekilde dışarıya çıkarıyor. Bebeklerimiz içi bu kış […]
  • Bayan süveter modelleri 2015Bayan süveter modelleri 2015 Kış aylarında severek giydiğimiz süveterler en yeni örgü örnekleri ile birlikte sitemizde yer almaktadır. Modelleri çok beğeneceksiniz.
  • kalpli lif modeli modelleri 2015kalpli lif modeli modelleri 2015 Kalpli ve aynı zamanda çok farklı olan örgü lif örneklerini beğeneceğinizi düşünüyorum. Sizlerde bu modelleri beğendiyseniz örebilirsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica