Buradasınız : Ana Sayfa // El işleri // Pet şişeden lamba süslemesi yapımı

Pet şişeden lamba süslemesi yapımı

Pet şişelerinden çok güzel lambalar yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik bu lambaları süsleyerek odanıza dekoratif bir hava yansıtabilirsiniz.

Pet şişeden lamba süslemesi yapalım 1 Pet şişeden lamba süslemesi yapalım 2 Pet şişeden lamba süslemesi yapalım 3 Pet şişeden lamba süslemesi yapalım 4 Pet şişeden lamba süslemesi yapalım 5 Pet şişeden lamba süslemesi yapalım 6 Pet şişeden lamba süslemesi yapalım

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Share on Google+0

Benzer yazılar

  •  Pet şişeden vazo yapalım Pet şişeden vazo yapalım Pet şişeleri değerlendirmek isteyenlere bugünkü önerimiz vazo olacak. Pet şişe ile vazo yapımı çok kolay ve keyifli bir uğraşı.
  • Pet şişeden bileklik nasıl yapılır?Pet şişeden bileklik nasıl yapılır? Pet şişeden neler yapılır adlı konu ve paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Şimdi pet şişe ile bileklik asıl yapılır onu inceleyeceğiz.
  • Diy: Kolay Babet SüslemeDiy: Kolay Babet Süsleme Bu yazımızda evde kolay yapabileceğiniz babet süsleme modellerine bakacağız. Evde canınız sıkılıyorsa böyle güzel bir el yapımı yapabilirsiniz.
  • Örgü bebek süveter modeli yapımıÖrgü bebek süveter modeli yapımı Süveter örneği tasarım ve görünüş olarak benden tam puan aldı. Çok hoşuma giden bu modelin yapımı ise çok zevkli ve kolay görünüyor.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica