Buradasınız : Ana Sayfa // Dekorasyon // Pet şişeden vazo yapımı

Pet şişeden vazo yapımı

Pet şişeden akıl dolu tasarımlar ve geri dönüşümler yapılmaktadır. Bugün dekorasyon için vazoları pet şişelerden yapacağız.

pet şişeden vazo yapımı tumblr

Bu yazıyı paylaş!Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
0Share on Google+
Google+
0

Benzer yazılar

  • Pet Şişeden Neler YapabilirimPet Şişeden Neler Yapabilirim Doğada yıllar boyu yok edilemeyen pet şişeleri değerlendirmenin birçok yolu olduğunu biliyor muydunuz? İlköğretim yıllarında ev ekonomisi derslerine de pet şişelerin geri dönüşümü konu olmuştur. Yapımı en kolay olduğundan en çok ödev konusu olan pet şişe değerlendirme yöntemi kalemlik yapımıdır. Bunun için orta boyutlarda bir pet şişeyi, yapmak istediğiniz boyuttaki kalemliğe göre […]
  • Amerikan mutfak kapatma örnekleriAmerikan mutfak kapatma örnekleri Amerikan mutfağınızdan artık sıkıldınız mı? Kapatmak mı istiyorsunuz? İşte sizlere yardımcı olacak ipuçları ve örmek kapatma resimleri ile sizlerde bu işin üstesinde gelebileceksiniz ve özlediğiniz normal mutfaklara geri dönebileceksiniz. Amerikan mutfakları salon ve oturma odası ile bir olduğundan dolayı yapılan yemeklerin kokusu evin her yerine siniyor ve o yüzden canımızı […]
  • 2015 Jakuzi modelleri2015 Jakuzi modelleri Çok sevdiğiniz ve evinize dekoratif bir hava katan jakuzi perde modelleri yeni tasarımları ve renkleriyle geri döndü. Bu muhteşem geri dönüşten harika kareleri ekranlarınıza yansıtıyoruz. Buyurun inceleyiniz.
  • Fenerbahçe resimleri duvar kağıtlarıFenerbahçe resimleri duvar kağıtları Fenerbahçe kardeşlerimize en güzel yeni duvar kağıtlarını ve arka planlarını sunmak istedik. Umarım beğenir ve yorumlarınızı eksik etmezsiniz.

Yorum Yapın

Copyright © 2012 Kadınca. Sitemap
Domain domain TOPlist Yandex.Metrica